Yahoo! Mail

Yahoo! Mail

Skrzynka pocztowa online w starym stylu

Zalety

  • Additional applications
  • Nieograniczona pojemność
  • Otwieranie wiadomości w kartach
  • Aplikacje zwiększające funkcjonalność

Wady

  • W darmowej wersji nie możemy pobierać lub przekierowywać wiadomości na inne konta
  • Z boku wyświetlane są banery reklamowe

Dobry
7

Yahoo! Mail to darmowa poczta email. Do naszego użytku dostajemy nieograniczenie wielką skrzynkę pocztową.

Yahoo! Mail to tradycyjnie wyglądająca skrzynka pocztowa online. Z lewej strony mamy panel ze skrzynką odbiorczą, kopiami roboczymi, koszem, spamem i wysłanymi wiadomościami. Nowe maile możemy podejrzeć na dwa sposoby. Na nową wiadomość klikamy raz i pojawia się jej pogląd pod listą wszystkich maili lub klikamy dwa razy i widzimy mail na całym ekranie w nowej karcie. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo jednocześnie możemy mieć otwartych kilka wiadomości i przełączać się między nimi wedle potrzeby.

W Yahoo! Mail na nasze wiadomości mamy nieograniczoną liczbę miejsca. Jeden mail może mieć wielkość do 25MB. Wraz ze skrzynką pocztową Yahoo! Mail dostajemy dostęp do różnych aplikacji. Mogą to być serwisy wewnętrzne Yahoo! - na przykład Yahoo! Calendar lub Flickr. Mogą to być również usługi dostarczane przez zewnętrzne serwisy - wirtualny dysk twardy ZumoDrive lub poczta z załącznikami do 100MB Drop.io.

Yahoo! Mail to skrzynka pocztowa online w starym stylu. Nieograniczona pojemność, aplikacje zewnętrzne zwiększające jej funkcjonalność i klasyczny wygląd to jej największe zalety.

Najczęściej pobierane Mailing do klientów na web-apps

Więcej
Yahoo! Mail

Wypróbuj

Yahoo! Mail

Opinie użytkowników o Yahoo! Mail

Sponsorowany×