Views.fm

Views.fm

Zdjecia i muzyka z Dropboxa w przyjaznym interfejsie

Zalety

  • Prostota obsługi
  • Przydatność
  • Możliwość tworzenia linków prywatnych i publicznych

Wady

  • Dostęp do prywatnego linku wymaga założenia konta w Views.fm
  • Tylko jeden kolor interfejsu

Bardzo dobry
8

Views.fm to darmowa aplikacja online, pozwalająca publikować treści z serwisu Dropbox, w przyjaznym interfejsie. Dzięki temu obchodzimy ograniczenia jakie nakłada na użytkownika Dropbox. Views.fm pozwala linkować do całych folderów i oglądać zdjęcia w przystępnej formie online.

Views.fm jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy rejestrować w serwisie i połączyć się z naszym kontem Dropbox. Naszym oczom ukaże się zawartość wirtualnego dysku. Mamy możliwość udostępniania całych folderów lub pojedynczych plików. Daną treść możemy opublikować publicznie lub ograniczyć dostęp do niej do konkretnych osób. Niestety w drugim przypadku muszą one również posiadać konto Views.fm.

Views.fm pozwala nam na utworzenie wirtualnych galerii, zbiorów muzycznych, czy repozytoriów dokumentów. Co prawda interfejs jest trochę zbyt szary, ale i tak o wiele wygodniejszy niż współdzielenie katalogów w Dropboxie.

Jeśli chcesz pokazać znajomym zdjęcia lub inne pliki przechowywane w serwisie Dropbox, Views.fm to doskonałe rozwiązanie.

Najczęściej pobierane Internet i sieci na web-apps

Więcej
Views.fm

Wypróbuj

Views.fm

Opinie użytkowników o Views.fm

Sponsorowany×