LinkedIn

LinkedIn 8.2.1

Znajdź pracę i zwiększ swoją profesjonalną sieć kontaktów wprost z urządzenia mobilnego

LinkedIn to niezwykle popularny serwis społecznościowy dla osób aktywnych zawodowo, który w odchudzonej i eleganckiej wersji zawitał na urządzenia mobilne.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Przejrzystość
  • Łatwe użytkowanie
  • Duża integracja funkcji internetowych

Wady

  • Rzadkie problemy z ładowaniem

Doskonały
9

LinkedIn to niezwykle popularny serwis społecznościowy dla osób aktywnych zawodowo, który w odchudzonej i eleganckiej wersji zawitał na urządzenia mobilne.

Podstawa poszukiwania pracy

Obecnie wielu ludzi używa LinkedIna jako pomocy w znalezieniu pracy. Jest to serwis, który można by nazwać Facebookiem dla ludzi aktywnych zawodowo. Dzięki LinkedIn możesz nawiązać nowe znajomości, poszukać pracy lub znaleźć odpowiednie informacje na temat firmy, w której chciałbyś pracować.

LinkedIn posiada także swój newsfeed na podobieństwo tego z Facebooka, który nazywa się Home. Pokazuje on niedawną aktywność w serwisie, aktualizacje statusów oraz dzielone z innymi użytkownikami treści.

Jedną z najbardziej zachwalanych funkcji jest Pulse, która łączy artykuły z LinkedIna materiałami z gazet takimi jak na przykład USA Today. Podobnie jak w Facebooku wiadomości z Home'a i Pulse'a możemy dowolnie komentować i lajkować.

Aplikacja tak samo użyteczna jak strona www?

Aplikacja została zrealizowana w przemyślan sposób. Oferuje wszystko to, co można zrobić na stronie www. Dotykając logo LinkedIn lub przesuwając po nim palcem w prawo, dostaniemy się do swojego głównego profilu, kontaktów i bazy firm. Jest tutaj także przydatna opcja, która pozwala na tworzenie skrótów do ważnych stron.

Ponadto można sprawdzić wszystkie wiadomości lub zaktualizować swój status, klikając odpowiedni przycisk w górnej części ekranu.

Obowiązkowy punkt dla firm i szukających pracy

Jeśli chcesz zwiększyć sieć swoich kontaktów zawodowych, pozostać w kontakcie z poznanymi kolegami lub nawet szukać nowej pracy, aplikacja LindedIn jest doskonałym narzędziem do tych celów. Dzięki swojemu przejrzystemu interfejsowi i doskonale zaprojektowanej strukturze korzystanie z niej jest bardzo proste.

Opinie użytkowników o LinkedIn

Sponsorowany×