World Of Warcraft za darmo dla nowych graczy aż do 26 września, ale nie dla wszystkich!

World Of Warcraft za darmo dla nowych graczy aż do 26 września, ale nie dla wszystkich!

Aktualizacja: oferta ta jest dostępna tylko dla niektórych graczy, którzy zakupili inne gry Blizzard i mają już konta w Battle.net. Promocja nie jest więc skierowana dla każdej chętnej osoby.

Jeśli zawsze mieliście ochotę na to, by wypróbować World of Warcraft, ale nigdy nie mieliście okazji, to teraz ją macie. Twórcy gry z firmy Blizzard, ogłosili właśnie, że popularny MMORPG będzie dostępny zupełnie za darmo dla wszystkich nowych graczy do 26 września.

Aby móc zagrać w World of Warcraft należy założyć konto w serwisie Battle.net i pobrać grę. Normalnie kosztuje to 15 dolarów za miesiąc, ale abonament może być tańszy, jeśli zapłaci się z góry za 3 lub 6 miesięcy.

Skąd taka decyzja? To prawdopodobnie akcja mająca na celu „zdobycie” nowych graczy przed premierą dodatku Warlords of Draenor. Ten ma się pojawić 13 listopada, co jednocześnie zbiega się z 10 rocznicą wydania World of Warcraft, która przypada na 23 listopada.

World of Warcraft to jedna z najpopularniejszych gier wieloosobowych na świecie. W styczniu tego roku jej twórcy podali do informacji, że przez 10 lat konta w grze stworzyło aż 100 milionów osób. Gra zapisana jest nawet w Księdze Rekordów Guinessa jako najbardziej popularna gra MMORPG pod względem liczby zapisanych w niej graczy.

Źródło: Blizzard

Zobacz także:

Minecraft 1.8 już oficjalnie wydany!

Plotki: GTA V na pecety będzie wydane po 14 listopada?

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

  • Link Skopiowany!
Wczytywanie komentarzy