Twój weekend z grami: IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad, Borderlands The Pre-Sequel i DIG IT!

Twój weekend z grami: IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad, Borderlands The Pre-Sequel i DIG IT!

To nie jest pomyłka. Dziś piątek, a więc weekendu początek! Co by się nie działo, nieważne, czy przyjdzie słońce, czy deszcz, warto znaleźć chwilę czasu na gry i zapomnieć o otaczającej rzeczywistości. Jak co tydzień polecamy wam tytuły, których nie wolno przegapić.

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad

symulator-lotniczyIL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad zadebiutowała w tym tygodniu na światowym rynku. Jest to kolejna odsłona z serii wojennych symulatorów lotniczych. Akcja dzieje się w czasie II wojny światowej (w latach 1942-43) i skupia się na najważniejszych powietrznych bataliach tamtego okresu. Do dyspozycji graczy jest w sumie 8 historycznych samolotów odwzorowanych zgodnie z realiami. Jest też tryb multiplayer.

symulator-lotniczy-il2

Pobierz IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad

Borderlands: The Pre-Sequel

Borderlands: The Pre-Sequel to kolejna premiera z ostatnich dni. Jest to trzecia część serii pierwszoosobowych strzelanek utrzymanych w konwencji science-fiction. Kontynuuje ona historię znaną z poprzednich odsłon, stając się pomostem między wydarzeniami z Borderlands i Borderlands 2. Charakterystyczna komiksowa stylistyka gry pozostała bez zmian.

borderlands sequel

Pobierz Borderlands: The Pre-Sequel

DIG IT!

digitDIG IT! to propozycja dla fanów symulatorów pojazdów ważących sporo ponad tonę. W grze wcielasz się we właściciela firmy budowlanej, która dysponuje różnego rodzaju koparkami, buldożerami, wywrotkami i innymi przemysłowymi maszynami. Przed tobą około 30 misji do wykonania, wymagających przerzucenia sporych ilości ziemi.

symulator koparki

Pobierz DIG IT!

Nie zwlekaj! Weekend zaczyna się już teraz.

Zobacz też:

Symulator góry – gra dla wszystkich spragnionych kamiennego spokoju

Farming Simulator 15 – co wiemy przed premierą

  • Link Skopiowany!
Wczytywanie komentarzy