Koniec z Gadu-Gadu.pl

Koniec z Gadu-Gadu.pl

GG Network właśnie zamknęło stronę Gadu-Gadu.pl, której było właścicielem. Nie jest to zbyt wielka strata, bo portal był raczej nudnym dodatkiem dla osób korzystających z tego popularnego komunikatora. Ciekawe jest jednak to, że to drugi, duży projekt jaki został przez GG Network zamknięty w tym tygodniu. W poniedziałek ogłoszono, że platforma Blip.pl będzie działała tylko do końca sierpnia. Jej użytkownicy mogą się przenieść na Mikroblog Wykop.pl. A co stanie się z portalem Gadu-Gadu.pl?

Gadu-Gadu.pl

Pod adresem Gadu-Gadu.pl znajduje się teraz strona, na której można pobrać aplikację GG na różne platformy i skorzystać z internetowej wersji komunikatora. Podobną funkcję pełni też adres GG.pl.  Jeśli jednak polubiliście treść portal Gadu-Gadu.pl, możecie zajrzeć na stronę 24.pl, która jest efektem połączenia serwisu GG oraz strony Ochyachy.pl.

Widać wyraźnie, że GG Network wzięło się za spóźnione wiosenne porządku. Blip.pl nie wytrzymał konkurencji z Facebookiem i ostatnio raczej chylił się ku upadkowi. Portal Gadu-Gadu.pl nie był z kolei niczym specjalnie ciekawym i oprócz dobrej i rozpoznawalnej nazwy, nie było tam nic, co by go wyróżniało na tle podobnych stron. Ciekawe, z której usług GG Network zrezygnuje w następnej kolejności?

Powiązane aplikacje:

Powiązane artykuły:

Źródło

  • Link Skopiowany!
Wczytywanie komentarzy